FITNESS TOUR WARSZAWA

15 Września 2019, 09:30 (Niedziela)

Zobacz na mapie

  Rodzaj Dostępne do Cena Liczba
Bilet zakupiony na Fitness Tour upoważnia także do wejścia na targi FIWE w dniu 15.09.2019 na zasadach biletu standard 1-dniowego, którego zawartość jest dostępna na stronie www.fiwe.pl/bilety). Normalny

Bilet zakupiony na Fitness Tour upoważnia także do wejścia na targi FIWE w dniu 15.09.2019 na zasadach biletu standard 1-dniowego, którego zawartość jest dostępna na stronie www.fiwe.pl/bilety).

13 Września 2019, 14:00 89,00 zł

Z ogromną przyjemnością zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym projekcie - Fitness Tour. Będzie to największa i bardzo atrakcyjna trasa grupowych treningów fitness w Polsce. Wydarzenia są planowane w 66 miastach, a pierwsze odbędzie się w plenerowej strefie treningowej przed EXPO XXI podczas targów FIWE!

Fitness Tour to projekt skierowany do wszystkich: zarówno tych uprawiających sport amatorsko i profesjonalnie, jak i tych, którzy dopiero poszukują najlepszej dla siebie aktywności sportowej. Treningi są dedykowane osobom w różnym wieku, o zróżnicowanej aktywności fizycznej. Zachęcamy do ruchu zarówno kobiety, jak i mężczyzn.

Do współpracy zaprosiliśmy plejadę najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych trenerów w Polsce. Poza urozmaiconymi ćwiczeniami, w programie każdego eventu planujemy m.in. porady trenerskie i dietetyczne, prelekcje motywacyjne, żywieniowe i edukacyjne oraz sesje zdjęciowe z trenerami.

Zobacz również:

sport i rekreacja sport i rekreacja w Warszawie wydarzenia Warszawa